Sinterklaasgedicht van I. uit Nieuwleusen

Dit sinterklaasgedicht is ingezonden voor de sinterklaasgedichten wedstrijd van 2007. Dit gedicht is geschreven door I. uit Nieuwleusen.
Let op! De kwaliteit van de ingezonden gedichten is zeer wisselend. Kijk voor een gegarandeerd goed gedicht bij onze Kant-en-klare Sinterklaasgedichten of maak gebruik van de Rijmmachine.

Gedicht van I. uit Nieuwleusen

Dit gedicht is voor Karin, die een ernstig motorongeluk heeft gehad. Ze werd op haar motor aangereden door een 85-jarige automobilist. Diverse botbreuken, een verbrijzeld been.... Gelukkig kan ze zich steeds beter redden. Ze kreeg een bakblik.

Voor Karin

In deze tijd van sms en mail
blijft niks voor Sint verborgen
Zo hoorde hij iets over jou, Karin Spin
en hij maakte zich grote zorgen.

Want echt, dat was wel schrikken,
dat ongeluk in maart
Toen daar die auto aankwam
Die stopte plots je vaart?

Gelukkig gaat het weer beter
Je doet er alles aan!
Sint zag jou bij de fitness
ook aan de apparaten staan!

Laatst liep Piet over de daken
Hij rook een heerlijke geur
Die kwam uit jouw schoorsteen tevoorschijn, via de ovendeur.

Je was iets aan het bakken
Dat kan je best wel goed
Maar er ontbrak in jouw keuken
iets waar dat deeg in moet.

Vandaar dit mooie cadeautje
Ga maar snel aan de slag
Sint hoopt dat hij nog heel vaak
iets bij jou proeven mag!

Groeten van Sinterklaas

Inspiratie nodig?


Gedicht zoeken


Sinterklaasgedichten.com houdt al jarenlang een gedichtenwedstrijd waar inmiddels duizenden sinterklaas gedichten voor zijn ingezonden. Al deze gedichten vind je op deze website, ter inspiratie voor het zelf maken van gedichten en om te zien hoe anderen rijmen en dichten. Doe er je voordeel mee en maak zelf originele sinterklaasgedichten!

Op Sinterklaasgedichten.com staan veel meer sinterklaasgedichten dan een gedicht van I. uit Nieuwleusen. De beste gedichten staan op onze pagina met voorbeeld sinterklaasgedichten. Of maak gebruik van onze gedichtengenerator of vindt inspiratie voor het zelf maken van een gedicht.