Sinterklaasgedicht van S. uit Zuidwolde gn

Dit sinterklaasgedicht is ingezonden voor de sinterklaasgedichten wedstrijd van 2007. Dit gedicht is geschreven door S. uit Zuidwolde gn.
Let op! De kwaliteit van de ingezonden gedichten is zeer wisselend. Kijk voor een gegarandeerd goed gedicht bij onze Kant-en-klare Sinterklaasgedichten of maak gebruik van de Rijmmachine.

Gedicht van S. uit Zuidwolde gn

sint zat laatst te bedenken
wat hij jou nou eens zou schenken
een leuke speld of heel veel geld
een zwembad of een waterrat
hij wist het niet meer
hij was het helemaal zat
moest hij nou doorlopen
of toch wel een kado kopen
hier het kado van sint ik hoop
dat je het leuk vind

Inspiratie nodig?


Gedicht zoeken


Sinterklaasgedichten.com houdt al jarenlang een gedichtenwedstrijd waar inmiddels duizenden sinterklaas gedichten voor zijn ingezonden. Al deze gedichten vind je op deze website, ter inspiratie voor het zelf maken van gedichten en om te zien hoe anderen rijmen en dichten. Doe er je voordeel mee en maak zelf originele sinterklaasgedichten!

Op Sinterklaasgedichten.com staan veel meer sinterklaasgedichten dan een gedicht van S. uit Zuidwolde gn. De beste gedichten staan op onze pagina met voorbeeld sinterklaasgedichten. Of maak gebruik van onze gedichtengenerator of vindt inspiratie voor het zelf maken van een gedicht.