Sinterklaasgedicht van W. uit Tiel

Dit sinterklaasgedicht is ingezonden voor de sinterklaasgedichten wedstrijd van 2007. Dit gedicht is geschreven door W. uit Tiel.
Let op! De kwaliteit van de ingezonden gedichten is zeer wisselend. Kijk voor een gegarandeerd goed gedicht bij onze Kant-en-klare Sinterklaasgedichten of maak gebruik van de Rijmmachine.

Gedicht van W. uit Tiel

Piet zat na te denken
Wat hij jou zal schenken
Misschien een compleet tennis set
Met een honkbal pet
Of een pop met een snoezig jurkje
Kinder champagne met een kurkje
Dus piet zat na te denken
Wat hij jou zou schenken

Piet zat na te denken
Wat hij jou zou schenken
Een feest jurkje in het paars
En bijpassende laars
Of twee poesjes als huisdier
Met goudvissen wel vier!
Dus piet zat na te denken
Wat hij jou kan schenken

Piet zat na te denken
Wat hij jou kon schenken
Daar zat piet aan te denken
Misschien vrede of geluk
De vriendschap kan niet meer stuk
Geschenken geven aan arme landen
En de liefde ligt in jouw handen
Dus piet heeft nagedacht aan jou
Dat het beste cadeau is

? IK HOU VAN JOU?

Inspiratie nodig?


Gedicht zoeken


Sinterklaasgedichten.com houdt al jarenlang een gedichtenwedstrijd waar inmiddels duizenden sinterklaas gedichten voor zijn ingezonden. Al deze gedichten vind je op deze website, ter inspiratie voor het zelf maken van gedichten en om te zien hoe anderen rijmen en dichten. Doe er je voordeel mee en maak zelf originele sinterklaasgedichten!

Op Sinterklaasgedichten.com staan veel meer sinterklaasgedichten dan een gedicht van W. uit Tiel. De beste gedichten staan op onze pagina met voorbeeld sinterklaasgedichten. Of maak gebruik van onze gedichtengenerator of vindt inspiratie voor het zelf maken van een gedicht.